Spotkanie dyrektora IHiA UP dra hab. prof. UP Łukasza Tomasza Sroki oraz dyrektora Oddziału ZUS w Krakowie dra Marcina Kopcia

W dniu 16 stycznia br. (tj. w poniedziałek) doszło do spotkania dyrektora Instytutu Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie dra hab. prof. UP Łukasza Tomasza Sroki oraz dyrektora Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie dra Marcina Kopcia. Podczas spotkania omówiono m.in. rozwój programu praktyk studentów UP w krakowskim Oddziale ZUS, który dysponuje m.in. najnowocześniejszym oprogramowaniem informatycznym w Europie. Wymiernym efektem spotkania jest nowe przedsięwzięcie o nazwie Akademickie konsultacje w zakresie ubezpieczeń społecznych. Konsultacje odbędą się w dniu 24 stycznia br., tj. we wtorek w gabinecie dyrektora Instytutu Historii i Archiwistyki (ul. Podchorążych 2, III p. pok. 324), w godz. od 9.00 do 15.00 i będą polegały na dyżurze dwóch pracowników ZUS, którzy będą udzielać porad dla wszystkich studentów i pracowników Uniwersytetu Pedagogicznego. W godzinach od 9.00 do 12.00 porady będą udzielane dla studentów i absolwentów, natomiast w godzinach od 12.00 do 15.00 dla pracowników naukowych i administracyjnych.

zdjęcie ze spotkania