Warsztaty historyczno-archiwalne – poprowadzi prof. Krzysztof Zamorski; tematyka – epidemie w ujęciu historycznym; 18 stycznia 2017; godz.17.30; sala 337

Wszystkich pracowników naukowych, doktorantów i studentów zapraszamy do uczestnictwa w XIV Warsztatach Historyczno-Archiwalnych Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Warsztaty poprowadzi Pan Prof. Krzysztof Zamorski (UJ). Zostaną one poświęcone aspektom źródłoznawczym, historiograficznym i metodologicznym badania epidemii. Inspiracją do zorganizowania niniejszych Warsztatów stała się publikacja interdyscyplinarnej książki pt. „Epidemie w dziejach Europy. Konsekwencje społeczne, gospodarcze i kulturowe”, która powstała jako owoc zorganizowanej przez nasz Instytut konferencji. Warsztaty odbędą się dnia 18 stycznia 2017 roku, tj. w środę o godz. 17.30 w sali 337. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Dr hab. prof. UP Krzysztof Polek Dr hab. prof. UP Łukasz Tomasz Sroka