Prezentacja edukacyjnej platformy internetowej „Stories that Move”

Pracownia Mniejszości Etnicznych i Narodowych Instytutu Historii i Archiwistyki oraz Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego UP zapraszają na prezentację edukacyjnej platformy internetowej pt. „Stories that Move. Narzędzia do przeciwdziałania dyskryminacji”, która powstała w ramach współpracy międzynarodowej naszego Instytutu w  ramach programu Erasmus+. Platforma ta jest innowacyjnym narzędziem dydaktycznym służącym wspieraniu szeroko pojętej edukacji antydyskryminacyjnej dla uczniów w wieku 14-17 lat. Więcej informacji znajduje się w opisie projektu i na stronie internetowej www.storiesthatmove.org.

Spotkanie odbędzie się 23 listopada (czwartek) w godz. 15.00 -17:00 w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Jęczmiennej 9 (Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego). Prezentację poprowadzą dr Piotr Trojański i Karen Polak z Domu Anny Frank w Amsterdamie, która koordynowała projekt.

Dojazd do ECKUM – bezpośrednio autobusami MPK: 120, 220, 240 (10 minut z pętli Krowodrza Górka, przystanek: Tonie Skrzyżowanie).