Miło nam poinformować, że nasz pracownik Dr Bartosz Ogórek współtworzy grono wybitnych młodych naukowców! Pan Dr Bartosz Ogórek znalazł się w grupie zwycięzców XII edycji konkursu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców. Laureaci tego konkursu otrzymują specjalne stypendium przez okres 3 lat. Jesteśmy bardzo dumni z Pana Doktora i korzystamy z tej okazji, by zauważyć, że wśród młodych naukowców zatrudnionych w Instytucie Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie przybywa laureatów prestiżowych konkursów i osób realizujących wysoko oceniane granty (głównie NCN i NPRH). To ważny i perspektywiczny kierunek rozwoju Instytutu Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

szczegółowe informacje o wynikach konkursu o stypendia dla wybitnych młodych naukowców